Scenario for sale

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

Name
Description
Price
Gallery
(UA) Індіана Джонс
(UA) Квест в пригодницькому стилі. Рівень Складний,.на квест виділяється 80хв. Зроблений по фільму "Індіана Джонс".
(UA) 1000 USD
More

(UA) Детективне Розслідування
(UA) Квест-детектив, велика кількість нелінійних загадок. Рівень-складний. 18+. Для любителів адреналіну. По мотивах серіалу Декстер.
(UA) 1000 USD
More

(UA) Таємниця Темної Кімнати
(UA) Психолого-містичний квест, рівень складності Середній. Можна збільшити к-ть загадок. У кімнати є великий + для тих хто хоче відкрити свою квест кімнату, з сценарієм цієїкімнати у Вас буде гарантований успіх.
(UA) 1000 USD
More

(UA) В'язні Дракули
(UA) Квест- в якому команда стає заручниками графа Дракули. Рівень-складний. Різноманітні загадки на уважність,логіку та командну гру.
(UA) 1200 USD
More

(UA) Скарби Нації
(UA) Граючи в цей квест команда вивчає історію свого міста. Сценарій можна скоригувати під історію будь якої країни та міста. Рівень складності вище середнього.
(UA) 1000 USD
More

(UA) Готель Манхеттен
(UA) Квест- без замочків, багато цікавих автоматичних рішень. Команда в готельному номері, який сповнений таємниць.Рівень склданості-середній.
(UA) 1000 USD
More

(UA) Місто Без Сонця
(UA) Унікальний сценарій.Квест проходить в повній темряві й вирішення загадок відбувається лише з допомогою слуху,нюху,дотику та уяві гравців. Рівень складності високий.
(UA) 1500 USD
More

(UA) Гаррі Поттер
(UA) Сценарій переповнений магічними загадками, лише великий любитель світу магії зможе його відтворити. Рівень складності- високий.
(UA) 1500 USD
More

(UA) Галерея Ілюзій
(UA) Квест- який відкриє у команди нові таланти. Квест наповнений великою кількістю неординарних загадок. Рівень складності- вище середнього.
(UA) 1500 USD
More

Our contacts

e-mail: quest@secretorum.com.ua

phone: +380938723533 +380738723533

address: Lviv , 26 Hetman Mazepu str and 205 Horodotska str

Send a request