Про нас

SECRETORUM– новий інтелектуальний вид розваг у нашому чарівному місті Львів. Нас дуже часто питають стосовно назви нашої компанії, вона дуже незвичайна й походить з часів раннього  середньовіччя

СЕКРЕТОРУМ в перекладі з латинської означає Секрет або Таємниця. І так, друзі, ми не зробили помилку , багато хто думає що це Secretroom:) секретна кімната, варіант не поганий, але в нашу назву ми сховали більш таємничий сенс . Ми доповнили нашу квестову реальність унікальним і цікавим антуражем, авторським дизайном і заворожуючою історіюєю , героями котрої ви станете відкривши двері в одну з наших кімнат.

Як все починалось…

А все почалось  з шаленого захоплення комп’ютерними іграми, такими як Siberia, Myst і звичайно бажаннями втілити щось схоже в реальість.

Переносимось в далекий 2014 рік і згадуємо як ми почали будувати свою квестову історію у м. Львів

Отже ми зібрали команду, добавили до своїх бажань безсонні ночі, забрали вихідні дні присипали це все своїми заощадженнями  і у нам вдалось відкрити свою першу квест- кімнату у Львові, котра стала першою авторською компанію у нашому славному місті. 

Чого ми досягли…

Ми пишаємось тим, що ми були першими з тих хто започаткував квестову індустрію у м.Львів. У нас в наявності 6 квест-кімнат,ще 3 в розробці, 4 проданих франшизи, 18 проданих сценаріїв котрі розлетілись по всьому світу від Америки до Львова, 6 реалізованих квест-кімнат під ключ( США, Ізраїль, Норвегія) наші сценарії користуються шаленою популярністю як у Львові так і за-кордоном. І ми продовжуємо розвиватись в цьому напрямку. 

Процес створення квест-кімнат Secretorum Quest Rooms…

Спочатку ми обираємо тематику написання сценарія і стараємось написати й створити кімнату так, щоб гравці максимально могли відчути атмосферу тієї реальності в яку вони потрапляють. Майже кожного дня появляються нові ідеї , котрими ми плануємо вас здивувати, ми записуємо їх у свій журнал майбутніх проектів. Ми завжди ставимо себе на місце гравців и стараємось зробити квест-кімнату таким чином, щоб навіть найважча загадка відкривалась для гравців і її було приємно розгадувати й дивуватись результатом своїх перемог. Всю атмосферу кімнати в котру Ви потрапляєте доповнює неповторний дизайн та антураж над котрим ми працюємо кожного дня аж до моменту відкриття квест-кімнати. Наші квест-кімнати підходять як для дітей віком +14 також і для дорослих. Загадки ми робимо мобільми щоб можна було підлаштувати під різну вікому категорію. Усі наші квест-кімнати інтернаціональні. Відповідно Вам не потрібно переживати за знання тієї чи іншої мови. 

Наші цілі….

Ми створюємо для Вас квести в котрі хочеться попасти, в котрі хочеться грати, й до кожного проекту ми підходимо з максимальною віддачею. В кодній нашій кімнаті є жива історія в котру ми пропонуємо Вам потрапити й спробувати пройти випробування котрі відкриє для Вас кімната. Для кожного нашого проекту ми стараємось створювати унікальні авторські реквізити, або викуповуємо антикваріат в магазинах та на аукціонах, ми стараємось дивувати Вас унікальністю речей в наших квестах. Ми не робимо наші квести занадто легкими, адже хочемо, щоб у них було приємно грати не дивлячись на складність чи тематику гри.

Ми команда творців квест-кімнат Secretorum, будемо раді бачити Вас в наших квест-кімнатах, також ми дуже цінуємо зворотній зв’язок і постійно працюємо над покращенням наших квест-кімнат дослуховуючись до ваших відгуків та побажань.

Наші особисті творіння та сценарії котрі належать компанії Secretorum й захищені авторським правом

“Таємниця Темної кімнати” – успішно реалізована

“Індіана Джонс” – успішно реалізована

“Декстер” – успішно реалізована

“Вязні Дракули “- успішно реалізована

“Галерея Ілюзій» – успішно реалізована

“Гаррі Поттер” – успішно реалізована

“Місто без Сонця”- успішно реалізована

“Втеча з Шоушенка” – успішно реалізована

“Друзі” – успішно реалізована

“Готель Манхеттен” – успішно реалізована

“Скарби Нації” – успішно реалізована

“Один вдома” – успішно реалізована

“Аліса в Країні Чудес” – в розробці

“Сімейка Аддамс” – в розробці

далі більше крутих квест-кімнат та грандіозних проектів від компанії Secretorum

Контакти Для зв’язку з власниками компанії Secretorum Quest Rooms:

Мар’яна:  marianayunko@gmail.com

Зеник: levonovyy@gmail.com