Сценарії на продаж

Secretorum Quest Rooms пропонує на продаж реалізовані нашою командою сценарії для квест-кімнат. Кімнати які пропонуються на продаж, успішно працюють у м.Львів. Також ми можемо написати сценарії по Вашій тематиці. Наші сценарії успіхно працють в США (Каліфорнія, Вашингтон, Філадельфія, Бостон) Ізраїль (Тель-Авів, Гедера) Норвегія (Осло) У вартість запропонованих сценаріїв входить: 1)історія кімнати 2)фото 3)опис й послідовність вирішення загадок.Також ми можемо домовитись про виготовлення квест-кімнати під ключ( встановити й запустити в роботу квест-кімнату яку ви оберете).

Назва
Опис
Ціна
Галерея
Індіана Джонс
Квест в пригодницькому стилі. Рівень Складний,.на квест виділяється 80хв. Зроблений по фільму "Індіана Джонс".
1000 USD
Детальніше

Детективне Розслідування
Квест-детектив, велика кількість нелінійних загадок. Рівень-складний. 18+. Для любителів адреналіну. По мотивах серіалу Декстер.
1000 USD
Детальніше

Таємниця Темної Кімнати
Психолого-містичний квест, рівень складності Середній. Можна збільшити к-ть загадок. У кімнати є великий + для тих хто хоче відкрити свою квест кімнату, з сценарієм цієїкімнати у Вас буде гарантований успіх.
1000 USD
Детальніше

В'язні Дракули
Квест- в якому команда стає заручниками графа Дракули. Рівень-складний. Різноманітні загадки на уважність,логіку та командну гру.
1200 USD
Детальніше

Скарби Нації
Граючи в цей квест команда вивчає історію свого міста. Сценарій можна скоригувати під історію будь якої країни та міста. Рівень складності вище середнього.
1000 USD
Детальніше

Готель Манхеттен
Квест- без замочків, багато цікавих автоматичних рішень. Команда в готельному номері, який сповнений таємниць.Рівень склданості-середній.
1000 USD
Детальніше

Місто Без Сонця
Унікальний сценарій.Квест проходить в повній темряві й вирішення загадок відбувається лише з допомогою слуху,нюху,дотику та уяві гравців. Рівень складності високий.
1500 USD
Детальніше

Гаррі Поттер
Сценарій переповнений магічними загадками, лише великий любитель світу магії зможе його відтворити. Рівень складності- високий.
1500 USD
Детальніше

Галерея Ілюзій
Квест- який відкриє у команди нові таланти. Квест наповнений великою кількістю неординарних загадок. Рівень складності- вище середнього.
1500 USD
Детальніше

Наші контакти

e-mail: quest@secretorum.com.ua

тел: +380738723533 +380938723533

адреса: Lviv , 26 Hetman Mazepu str and 205 Horodotska str

Залишити заявку